REKLAMA

Hotel Sokołowska

KONTAKT


Stworzyliśmy ten portal, aby dostarczyć pasażerom Portu Lotniczego Warszawa Modlin niezbędnych oraz ciekawych informacji na temat funkcjonowania samego lotniska jak i infrastruktury skupionej w okół niego. Pragniemy zebrać wszystkie informacje w jednym miejscu, dotyczące wszelkiego rodzaju dojazdu środkami lokomocji, zaprezentujemy wybrane hotele i miejsca noclegowe czy parkingi, gdzie można zostawić auto na czas wylotu.

Zawsze dokładamy wszelkich starań żeby informacje zawarte na naszym portalu były jak najbardziej aktualne i atrakcyjne. Jeżeli chciałbyś podzielić się z nami jakąś ciekawą informcją, którą moglibyśmy umieścić na portalu, napisz na:
kontakt@lotnisko-modlin.info.

Nasz portal udostępnia także możliwość reklamy firmom działającym w okół lotniska w formie artykułów i banerów. Jeżeli prowadzisz hotel lub parking, bądź inne usługi przeznaczone dla pasażerów Lotniska w Modlinie i chciałbyś je zareklamować u nas napisz: marketing@lotnisko-modlin.info.

Informujemy, że wszystkie zastrzeżone znaki towarowe i nazwy firm, spółek zawartych na portalu, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

REKLAMA