REKLAMA

Hotel Sokołowska

PARKINGI


Park&Fly Modlin

Parking Lotnisko Modlin

Park & Fly to parking przy lotnisku Modlin. U nas bezpiecznie zaparkujesz swój samochód. Znajdujemy się zaledwie 6,2km od lotniska, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 62. Czas przejazdu samochodem parking - lotnisko Modlin to zaledwie 5min!

Dodatkowo zapewniamy bezpłatny transfer na lotnisko pod sam terminal. Naszych klientów dowozimy wygodnym i klimatyzowanym samochodem. Sprawdź nas już dziś! Gwarantujemy fachową obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Nasz parking Park & Fly posiada zaawansowany system zabezpieczeń, jest monitorowany i ubezpieczony.

Telefon: +48 502 076 594

Strona internetowa: www.parkandfly-modlin.pl


M&M Parking

Parking Lotnisko Modlin

W M&M Parking oferujemy ok 50 miejsc postojowych na kameralnym parkingu położonym przy lotnisku Warszawa Modlin. Nasz parking znajduje się bezpośrednio przy trasie nr 62. Jest utwardzony i oświetlony. Posiada 24 godzinny dozór, a ponadto znajduje się przy domu mieszkalnym. Dzięku temu zawsze masz pewność, że Twój samochód jest bezpieczny. Dodatkowo posiadamy ubezpieczenie parkingu.

Dla naszych klientów zapewniamy bezpłatny transfer pod sam terminal, jak i z terminala na parking. Transfer to jedyne 3min! Klientów wozimy komfortowym i klimatyzowanym samochodem.

Telefon: +48 660 860 900

Strona internetowa: www.mmparking-modlin.pl


Chcesz, aby oferta Twojego parkingu pojawiła się tutaj?

Napisz: marketing@lotnisko-modlin.info

REKLAMA